Nazalli

KATALOG
RENK KARTELASI
SON YAZILAR

Hangi Ofis Koltuğu Alınmalı?Ofis koltukları tüm işyerleri için bir gerçek olduğu için en iyisinin bulunması, her zaman hem bütçeye hem de sağlık ve dekorasyona uyması beklenmektedir. Birçok faktörü biraraya getiren bir ürünün firmalar tarafından tercih edildiği ve sadece mükemmellerin yıllarca kalabildiği de gözlenmektedir. Biz bunlar için sizlere en iyi mobilya, koltuk veya sandalye seçimi konusunda bazı ön bilgiler vermek ve bazı önyargılarınızı kırmak istiyoruz.

Nasıl ki evimize bir ürün alacağımız zaman detaylı olarak bakıp, onun rahatlığına, rengine, kumaşına, sağlamlığına ve hatta stil ile motiflerine bakıp bir seçim yapıyorsak, günümüzde ofis koltukları için de bu geçerli olmaktadır. Gerek büyük firmalardaki yüzlerce alımlarda, gerekse daha küçük ve birkaç tane alacak olan kobilerde, daima bunların hepsi göz önüne alınmaktadır. Peki hangi ofis koltuğu alınmalı? Bu sorunun cevabı için ilk önce kişiler çalıştıkları ortamdan ziyade çalışanların uzun süre o sandalyenin üzerinde oturduğunu düşünerek hareket etmesi gerekir. Biliyoruz ki bu konuda dünya standartları ve ülkemizde de olan bir iş yasası mevcuttur. Bunun için de öncelikli olarak bunlara uygun olan sağlığı ön planda tutan ürünler değerlendirilmelidir. Çalışanların bel sağlığının her şeyin önünde olduğu akıllarda tutulmalı. Bel desteği olan, arkadaki file veya diğer türde olan kumaş ile yapının bel bölgesini tamamen sardığı ofis koltukları hem sağlık demektir, hem de büyük bir iş kaybının da önlenmesi anlamına gelir.

Ofis koltuklarını alırken öncelikle bel bölgesinde destek kısmı ve tamamen sarması önemlidir. Daha sonra kullanılan malzemenin mutlaka birinci sınıf olması gerekir. Hem metaller açısından hem de kumaşlar veya deri açısından bu değerlendirilmeli ve mutlaka konu ile ilgili geniş bilgi alınmalıdır. Aldığınız ofis sandalyesi ya da herhangi bir mobilyanın deri olması ya da kumaş olmasından ziyade o derinin veya kumaşın kaliteli olması son derece önem taşımaktadır.  Ayak kısımlarındaki alüminyum ve demirlerin yapısı, genel iskeletin ve tabiki de kullanılan süngerlerin yüksekliği ve miktarı da sizler için bir kıstas olmalıdır. Daha sonrasında ise binlerce çeşit arasından seçme şansınızı devreye sokabilmelisiniz.
Sitemizde baktığınız gözünüze yüzlerce ürün çarpmaktadır. Bunların her biri hem birinci sınıf kalite ile donatılırken, hem de bel açısından sizlere en yüksek verimi sağlamaktadır. Sınırsız renk seçeneği ve onlarca farklı sitil ile de tüm faktörlerin biraraya gelmesini sağlamaktadır. Dediğimiz gibi önce sağlık ve kaliteye önem verin ve sonra da sayısız opsiyon arasından size uyacak olan ofis koltukları ile mekanlarınızı döşeyin.
Toplam Zaman: 0,08 sn