Nazalli

KATALOG
RENK KARTELASI
SON YAZILAR

Ofis Koltuğu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?Ofis koltukları seçimi hem çok kolay olan, hem de belirli özelliklere bakılmaksızın alındığında büyük sorunlar çıkartabilecek ve bütçeyi sarsabilecek olan demirbaşlardır. Her işyerinin vazgeçilmezi olan, sürekli olarak kullanılıp üzerinde saatlerin geçirildiği bu ürünlerin satın alınırken dikkat edilmeyecek bazı detaylar hem çalışma performanslarını olumsuz etkileyebilmekte hem de bunun sonucunda yeniden alım yapılması gerekeceğinden şirket ekonomisi zarara görebilmektedir. Bunların sonucunda da ofis koltuğu seçerken nelere dikkat edilmeli diye bir soru sormalı ve cevabını da verebilmeliyiz.

Yeni araç gereç alırken öncelikle onun işlevleri kontrol edilir öyle değil mi? O halde bizler de ofis koltukları için işlevselliğe bakmalı ve asla ön plana fiyatı koymamalıyız. Fiyat öne çıktığı anda bu kez zararın daha büyük olacağını unutmayınız. Yanlış kararla alınacak bir mobilya size sonrasında tekrar bir alım yaptıracak ve bu kez daha fazlasını ödemek zorunda kalacaksınız. Sağlık ve ergonomiyi birarada tutun ve daima bel, boyun sağlığına önem vermiş olan tasarımları tercih edin. Belinizin en önemli organınız olduğunu unutmayın. Otururken bel kısmı en çok yüklenilen ve kasların, eklemlerin çalıştığı bölge olarak önümüze çıkar. Ofis koltukları da buna göre dizayn edilip bel desteği koyabilmeli ve ayrıca tüm malzemenin ve teknolojinin de belinizin doğal olarak oluşmuş S ya da yılan şeklini koruyabilmesini sağlamalı.
Yüksekliğin sürekli olarak ayarlanması gerektiği durumlar olabilir ve bu durumlar için mutlaka o mekanizmanın kaliteli malzemelerden yapılmış olması gerekir. Kullanılan materyallerin birinci kalite olması sizin çok daha uzun süreli bir ofis sandalyesi kullanımı yapacağınız anlamına gelir. Kolçak kısımları kimi zaman ayarlanabilir ya da ihtiyacınıza göre sabit de olabilir. Sitemizdeki ürünleri incelediğinizde her isteğe uygun olanların olacağını göreceksiniz. Ayrıca kumaş veya derinin kalitesi de sizin önemli kıstaslarınız arasındadır. Ofis koltukları saatlerce üzerinde oturulan ve sürtünme ile yıpranabilen ürünlerdir. Kumaşın kalitesiz olması kısa sürede yıpranmasına ve yırtılmasına sebebiyet verecektir. Ayrıca sünger kısmı da kalınlık bakımından standartları tutturabilmeli ki erime yapmasın.

Alacağınız tüm ürünlerin ham madde kalitesi birinci öncelik olmalıdır ve daha sonrasında verilecek garantiler ve yapım aşamasında kullanılan teknoloji devreye girmelidir. Sizlerin ofisinizin renk ve tasarımına uygunluk da dahil olduktan sonra karşınıza çıkıp sizi ikna eden ofis koltukları sizin için en idealdir. Sitemizde ürünler içerisinden dilediğinizi bu minvalde değerlendirip kendinize uygun olanı seçmek için davetlisiniz.

Toplam Zaman: 0,05 sn