Nazalli

KATALOG
RENK KARTELASI
SON YAZILAR

Ofis Koltuğu Sırt Desteği Nedir?Ofis koltukları orijinal yapımından birçok önemli ve hatta hayati öneme sahip özelliklerle donatılmıştır. Özellikle de en önemli dert olan bel bölgesi ve oradan doğan ağrılar ile boyuna giden sorunlar baş ağrıtır ve performans düşmesine de yol açar. Bu da sırt desteği dediğimiz bir bölgenin doğmasına sebep olmuştur. Sağlıklı ve ortopedik koltukların vazgeçilmezi haline gelmiş olan bu destek bölümü sayesinde çalışanlar önemli avantajlar kazanmakta ve kendilerini rahat hissetmektedirler.

Ofis koltukları sırt desteği bir aparat değil üretici tarafından monte edilen bir yüzeydir ve belin doğal konumunu bulması ve otururken tüm bölgelere eşit düzeyde baskı gitmesi için dizayn edilmiştir. Bugünlerde sırt desteğinin olmadığı bir koltuk veya sandalyenin ok da rağbet görmesi beklenememektedir. Ayrıca tüm standartlar da bunu kontrol altına almakta ve özel maddeler koymaktadır. Genel olarak belin orta bölmeden desteklenip doğal S yüzeyini karşılaması için yapıldığını söyleyebiliriz. Örneğin bir fileli koltuğun fileli bölümünün haricinde büyük bir yapı olarak görünür ve orta bölüm ağırlıklı bir açacak görüntüsü içerisinde tüm beli sarmalar. Mükemmel bir teknik dehası bulunmaktadır ve ofis koltukları için bir nevi başka bir standart ve çağ demektir.

Günü kurtarmak için değil geleceğe yatırım yaparak, çalışanların gün boyunca aynı performansta çalışması için gerekli olan düzeneği kurmak için ofis koltukları büyük bir öneme sahiptir. Genel yapısı nasıl önemliyse özellikle sağlığa verdiği     değer birkaç kat daha değerli olmaktadır. İşte burada sırt ve bel desteği bir numaralı obje oluyor ve genel değerlendirmelerde de en öne çıkıyor. Siz de mutlaka ürününüzü alırken bu konuya değer verin ve sorgulayın. Arkadan desteklenmeyen bir belin gün boyunca o baskıya maruz kalmasının çok da iyi sonuçlar doğurmayacağını biliyorsunuz. Bunun çözümü de olan sırt desteğini bulunduran ofis koltukları ile sorunsuz çalışmalar gerçekleştirip bel ile başlayan ve diğer bölgelere yayılan ağrılardan kurtulun.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi koltuklar, sandalyeler ve diğer tüm oturak türleri bu zamanda mutlaka sırt ve bel desteği ile döşenmiş olmalı ve onu
olmazsa olmaz olarak siz değerli alıcılarına sunabilmelidir. Her zaman sağlığınızın bir numaralı öncelik olduğunu unutmayınız ve buna göre de alışlarınızı gerçekleştiriniz. Sitemizde gördüğünüz tüm ürünler bu düşünce ile hazırlanmış ve tüm kontrolleri yapılarak garantili olarak sizlere sunulmaktadır. İstediğiniz rengi, stil, kumaşı ve diğer özellikleri belirleyin ve satın alın.
Ofis Sandalyesi            
Toplam Zaman: 0,08 sn