Nazalli

KATALOG
RENK KARTELASI
SON YAZILAR

Ofis Koltukları TamiriOfis Koltukları Tamiri
Çalışma yaşamanın vazgeçilmezleri arasında olan ofis koltukları her ne kadar kaliteli bir üreticiden alındığı zaman sizlere uzun süre hizmet verip, herhangi bir sorun çıkartmasa da kimi zaman bazı kazalar yaşayabilir ve ürününüzün herhangi bir noktasının bozulup kırılması ile sonuçlanan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tip durumlarda sandalye ve koltuklarınızın, hatta mobilyalarınızın en iyi servis hizmetini aldığından emin olmalısınız.
Ofis koltukları tamiratının yapılabilmesi için mutlaka önemli bir tesisin varlığı gerekecektir. Küçük bir atölyede kaliteli bir ürünün tamiratının sizlere geri dönüş olarak çok da iyi olmayacağını söylemek zorundayız.  Son teknoloji ile üretilen bu maddeler sizlere hem sağlık olarak en yüksek seviyeyi getirmeyi amaçlarken, hem de malzeme olarak her zaman birinci sınıfı getirmektedir. Bundan dolayı da uzman ellerde olmayan ofis mobilyaları tamirinde kullanılacak olan malzeme de üretim kalitesinde olmayacaktır. Bu durumda ürünün ömrü kısalmış olacak ve ilerleyen zamanda çok daha fazla sorunla karşılaşabileceksiniz.  
Ofis koltukları tamirinde en önemli konu her zaman için kullanılan malzemedir. Daha sonrasında ise onun ürüne monte edilmesi ya da bozuk bölmeyi iyileştirmede kullanılan yöntem, teknoloji önem arz eder. Bir ofis koltuğunun en önemli kısmı sırt kısmıdır. Buradaki sırt desteği mutlak olmalıdır ve eğer fileli ise de onun tüm vücudu saran bir yapıda monte edilmesi ve standartlara uygun kalitede üretimi yapılmış olması gerekir.  Eğerki sırttaki file veya destek bölümü zarar görmüş ve tamiratına ihtiyaç duyuluyorsa onun sıradan bir atölyede yapılmasının mümkünatı yoktur. Tamamen teknoloji ile donatılmış ve tüm sağlık düzeneğinin oluştuğu yer olan sırt bölümünün tekrar yapılandırılması kaliteli bir noktada ve sadece orijinal parçalarla mümkün olabilir.
Ofis koltuklarının yükseklik-alçaklık durumunu değiştiren mekanizmayı çalıştıran amortisör içi gaz dolu olan bir yapıdır. Bunun bozulduğu zamanlarda tamiratının yapılmasından ziyade oradaki yapının değiştirilmesi de gerekebilmektedir. İçindeki gazın sorun çıkardığı ya da genel yapıda sorun olduğu zaman tamiratların yapılabildiği gibi o bölmenin değiştirilmesi gerekmektedir. Sandalye ve koltukların her bölmesi birbirinden bağımsız yapılardan oluştuğu için sadece o bölmeye uygulanabilen bir çalışma ile tekrar eski haline dönebilme şansı bulunabilmekte ve böylece ömürlerinin daha uzun olması ve sorunun diğer taraflara sıçramaması sağlanabilir.
Siz de kumaş, bel veya ayak gibi diğer kısmında sorun çıkan ofis koltukları için öncelikle üretici ile irtibata geçin ve bilgi alın. Mutlaka bir çözüm yolunun bulunacağını unutmayınız. Markalaşmış bir üretici firma sizler asla yarı yolda bırakmaz.
Toplam Zaman: 0,08 sn