Nazalli

KATALOG
RENK KARTELASI
SON YAZILAR

YÖNETİCİ GRUBU OFİS KOLTUKLARI
           Yönetici ofis koltukları, normal ofis koltuklarına göre daha büyük ve gösterişlidir. Şıklığının yanında işlevsel de olmalıdır. Bunun için çeşitli düzenlemeler ve çalışmalar yapılır. Yönetici koltukları farklılıklarıyla ön plana çıkar. Asimetrik ayaklar bunun sadece bir örneğidir. Farklı görünümüyle ofisin sıradan olmasını engeller. Yönetici koltuklara sıradan koltuklara göre daha işlevsel ve fonksiyoneldir. Çeşitli elektrik donanımına sahip koltuklar yöneticiler tarafından tercih edilir. Bazı yönetici koltukları üreticinin ince fikirleriyle çok özel ve gizli özelliklerle donatılmıştır. Koltuk oturağının altına yapılan küçük bir bölme ile özel dosyaların güvenle saklanması sağlanır. Bu gibi gizli özellikler müşterinin isteğine göre çoğalıp şekillenebilir.
           Bazı yöneticiler koltuğun işlevinden çok rahatlığına önem verir. Eğer tercihiniz rahatlıksa incelemeniz gereken koltuk çeşidi fileli koltuklardır. Fileli yönetici koltukları oldukça rahat ve sağlık için de son derece uygundur. Fileli kumaştan imal edilen bu koltuklar esnek olduğu için üzerine oturan kişinin şeklini alır ve rahat bir kullanım sağlar. Koltuk fileli olduğu için terletmez ve vücudun hava almasını sağlar. Bu sayede kullanıcı sadece işine odaklanabilir. Koltuğun fileli kumaştan imal edilmesi akıllarda dayanıklılık konusunda olumsuz soru işaretleri bırakabilir. Fakat düşünülenin aksine bu koltuklar konforlu ve rahat olduğu olduğu kadar dayanıklıdır. Uzun seneler hiçbir sorun çıkartmadan kullanılabilir. Yöneticilerin en çok tercih ettiği model deri yönetici koltuklarıdır. Derinin özgün modeller üzerine işlenmesi sonucunda ortaya ergonomik ve şık koltuklar çıkar. Deri yönetici koltuklarının arkalık boyu normal koltuklara göre biraz daha uzundur. Arkalık ve koltuk oturağı arasına yerleştirilen yaylı sistem sayesinde koltuk, üzerinde oturan kişiye sürekli bir destek sağlar ve kişiyi doğru oturuş pozisyonuna getirir. Bu sayede kullanıcı çeşitli ağrı ve tutulmalardan korunmuş olur.
           Yönetici koltukları tercih edilirken koltuğun görünümüne ve ergonomik olmasına dikkat edilmelidir. Bu iki özellik dengede tutulmazsa ya koltik ofise uyum sağlamaz ya da kullanıcı çeşitli ağrı ve tutulmalar yaşar. Sağlık için fileli koltuklar tercih edilebilir fakat bir yöneticiği koltuğu aynı zamanda ihtişamıyla da ön plana çıkmalıdır. Bunun için asimetrik ayaklı fileli koltuklar tercih edilebilir. Deriden vazgeçmeyenler ise krom kaplama kolluklu, çeşitli özelliklerle donatılmış işlevsel koltuklar tercih edebilir. Koltuğun farklı görünmesini, ofise yeni bir hava katmasını isteyen kullanıcılar renk seçimini canlı renklerden yana kullanmalıdır. Koltuk rengi müşterinin isteğine göre belirlenir. Yönetici koltukları ofis koltuklarının en güzel ve farklı tasarımlı olan modellerini içinde barındırır. Her yöneticinin aradığı özellikte bir koltuk mutlaka üretilmiştir.

Toplam Zaman: 0,62 sn